Drodzy Rodzice
Pragniemy zapoznać Państwa z wynikami ankiety, którą przeprowadziłyśmy wśród Was w styczniu 2025 roku, aby zapoznać się z Państwa oczekiwaniami wobec przedszkola w kwestii wsparcia wychowawczego.
W ankiecie wzięło udział 72 rodziców, którzy udzielili następujących odpowiedzi:
Które z podanych form wsparcia odpowiadają Pani/ Pana potrzebom?
Które z podanych tematów warsztatów dla rodziców są dla Pani/ Pana interesujące?
W których z poniższych zajęć chciałaby Pani/ chciałby Pan wziąć udział wraz z dzieckiem?
Analizując wyniki powyższej ankiety Rada Pedagogiczna postanowiła, że w bieżącym roku szkolnym zostaną zorganizowane dla Państwa warsztaty pt.:
„Profilaktyka zdrowia psychicznego- jak radzić sobie ze stresem, lękami społecznymi, smutkiem. Jak wypracować z dzieckiem dobre nawyki: punktualności, porządku, planowania, systematycznej nauki, aktywnego wypoczynku”, które dobędą się 9 maja (pt.) 2025 r. o godzinie 17: 30.
Postanowiłyśmy również zorganizować dla Państwa warsztaty, w których będą mogli Państwo uczestniczyć ze swoimi dziećmi:
Warsztaty plastyczne pt.: „Jak widzę nasze przedszkole” odbędą się 25 kwietnia (pt.) 2025 r. o godzinie 16: 30.
Warsztaty muzyczno- ruchowe pt.: „Wiosenne przebudzenie” odbędą się 6 maja ( wt.) o godzinie 16: 30.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w ww. aktywnościach.
Jednocześnie informujemy Państwa, że warsztaty z komunikacji dla rodziców pt.: „Jak skutecznie dogadać się z dzieckiem? Jak mówić, żeby dziecko słuchało?” przeprowadzone będą w roku szkolnym 2025/2026.