Konkurs rodzinny MINI PLAYBACK SHOW

DRODZY RODZICE, KOCHANE PRZEDSZKOLAKI !

Z radością  informujemy, że w tym roku podczas Pikniku Rodzinnego 31 maja 2019 (piątek) po raz pierwszy odbędzie się
w naszym przedszkolu konkurs rodzinny MINI PLAYBACK SHOW 2019

Zapraszamy wszystkich: solistów, duety oraz całe rodziny do wspólnej zabawy. Co należy zrobić aby wziąć udział w tej cudownej zabawie? Oto prosty przepis na sukces J oraz gwarancje najlepszej imprezy w tym roku:

1. Wybierz swoją ulubioną piosenkę  lub wybierzcie ją całą Rodziną
  2. Przygotujcie odpowiednie przebranie estradowe – charakterystyczne dla danego wokalisty/ wokalistki lub zespołu
  3. Włączcie swój ulubiony muzyczny kawałek i dajcie się ponieść muzyce w tym konkursie nie jest potrzebny aksamitny głos, bo nie będzie oceniany przez p. Elżbietę Zapendowską  najważniejszy jest dobry pomysł oraz chęć zaprezentowania przed naszą przedszkolną publicznością  powodzenia !

Zachęcamy

Zgłoszenia przyjmowane są do 28.05 (wtorek) u wychowawców grup.

*w razie wątpliwości prosimy o kierowanie pytań  do  wychowawcy grupy